Zapraszamy na Miasteczko Zdrowia

Fundacja ANWIL, wraz ze swoim Fundatorem, zachęca do odwiedzenia wyjątkowego Miasteczka Zdrowia i skorzystania z konsultacji lekarskich oraz wykonania badań diagnostycznych. Nie zabraknie także animacji i aktywności sportowych dla całych rodzin.

Po ubiegłorocznym sukcesie Fundacja ANWIL wspólnie ze swoim fundatorem, ANWIL S.A., zaprasza do udziału w drugiej edycji projektu. W ubiegłym roku wydarzenie ciesyło sie dużym zainteresowaniem, oczym świdczyć może chocoazby liczba wykonanych badań i porad – ponad dwa tysiące.

– O potrzebie organizacji tego typu wydarzeń świadczy duże zainteresowanie Miasteczkiem Zdrowia przed rokiem. Naszą misją jest realizacja inicjatyw, które służą lokalnej społeczności i odpowiadają na jej oczekiwania. Miasteczko Zdrowia idealnie wpisuje się w ten wachlarz działań. Atutami tego projektu są bogata, bezpłatna oferta badań i konsultacji lekarskich oraz program wydarzenia adresowany do przedstawicieli różnych pokoleń. Jest to możliwe dzięki dużemu urozmaiceniu atrakcji towarzyszących głównej idei projektu, a więc trosce o to co najważniejsze, czyli nasze zdrowie – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWILU.

Poza ofertą właściwą dla strefy medycznej, odwiedzający Miasteczko Zdrowia będą mogli także skorzystać z atrakcji w innych strefach: sportowej, relaksu czy bezpieczeństwa.

Wszystkich chętnych zapraszamy w pierwszą sobotę po wakacjach, tj. 3 września do Hali Mistrzów w godzinach między 10.00 a 17.00.