4 myśli na temat “Czekają nas nowe negocjacje.Występujemy o najnowsze dane od pracodawcy.

 1. Drodzy związkowcy skoro zarząd nie chce z wami rozmawiać, to po co się denerwować??? Spór zbiorowy miał być wprowadzony już dawno i gdzie jest??? Nie mamy żalu do was o negocjacje , tylko o to , że zwlekacie z podjęciem stanowczych kroków.
  Skoro zarząd nie reaguje na wasze propozycje to jedynie stanowcze kroki mogą ich zmobilizować.

  1. To nie wolna amerykanka. Anwil to Zakład chroniony, wszystko musi mieć swój tryb. Celem musi być porozumienie i dialog, ale tanio skóry nie oddamy.

 2. Skórę już oddaliście bo mistrzowie już mają przyznane 90% widełek, a operatorzy jak narazie zero. Wykup pieniędzmi na podwyżki, do tego Wy sami doprowadziliście. Wszyscy pracujemy na zysk firmy, nie tylko od młodszego mostrza wzwyż!!!
  O to załoga ma do was żal. Staram się Wam przedstawić nasze odczucia i nastroje. A wolna amerykanka to była by gdybyście w spór weszli w kwietniu, ale nie w lipcu po tylu negocjacjach , gdzie wiadomo było jakie są nastroje zarządu w sprawie podwyżek. A porozumienia nie ma i nie było, celem jest uzyskanie kwot na podwyżki dla KAŻDEGO PRACOWNIKA drogi webmasterze. Tym działacie sobie na szkode, właśnie takimi wypowiedziami.

  1. Zaraz zaraz. To kto rządzi w tym zakładzie Związki czy Zarząd. Nie my podejmujemy takie, czy inne decyzje. Zarząd sprytnie gra na emocjach, wykorzystując argument pandemii i to jest przyczyna tych wszystkich przepychanek.Jak walczyć z pracodawcą, który z jednej strony wykorzystuje argument pandemii a z drugiej gra naszymi pieniędzmi by podburzać załogę. Przecież o to chodzi właśnie pracodawcy. Nie dajmy się zwariować!!!
   Wszyscy jesteśmy dorośli i wiemy z jakiego kalibru ludźmi mamy do czynienia drogi Martinie. Nikt tanio skóry nie chce oddać ani my ani zarządzający.
   Zauważ, że samo wejście w spór dotyczy tylko naszego Związku pozostałe są nadal w dialogu. Tylko wejście w spór jest walką w ramach prawa. Dalszy dialog to… Zresztą odpowiedz sobie sam na to pytanie.

Dodaj komentarz