ezmiany.pl Nowa wersja strony.

Zmuszeni przez postęp i zmiany architektury internetu zmieniamy serwis internetowy i nie jest to zmiana kosmetyczna. Zmieni się właściwie wszystko i mamy nadzieję, że na lepsze.

Co tak naprawdę zmieni się na stronie:

  • Strona ma responsywny design czyli jaki?

Czasy gdy oglądaliśmy strony internetowe tylko na komputerze odeszły w niepamięć. Dzisiaj przeglądamy internet na tablecie czy telefonie. Strona ezmiany.pl automatycznie skaluje się i nie ma znaczenia jakiego urządzenia akurat użyjemy.

  • Strona wprowadza możliwość komentowania i dyskusji.

Ale bądźmy ostrożni. Nie będziemy tolerować szeroko pojętego hejtu i wulgarności. To będzie miejsce wolnego słowa ale róbmy to odpowiedzialnie i na poziomie.

  • Strona będzie teraz serwisem internetowym ale co to znaczy?

Serwis internetowy tworzony jest przez zespół użytkowników posiadających uprawnienia do umieszczania wypowiedzi lub moderacji komentarzy. Do tej pory rozwijanie ezmiany.pl były działaniem webmasterskim, teraz poszczególne strony powstają w szablonach, które z łatwością obsłuży nawet zwykły użytkownik komputera.

Zapraszamy wszystkich chętnych do konstruktywnej ale i kulturalnej dyskusji. Komentujmy wszystko co leży nam na sercu ale i na wątrobie też.

Kategorycznie ezmiany.pl są całkowicie niezależnym i autonomicznym serwisem, którego właścicielem jest MZZPSZ AiS. Nie przesyłamy żadnych informacji o wypowiadających się żadnym podmiotom a gromadzone dane wymuszają na nas jedynie przepisy prawa dotyczące bezpieczeństwa.

Zespół ezmiany.pl

Jedna myśl na temat “ezmiany.pl Nowa wersja strony.

Dodaj komentarz